Zaključna konferenca “Hybrid multiplier event on accessible communication”

V ponedeljek, 2.10.2023 je na univerzi v Talinu (Estonija) potekala zaključna konferenca “Hybrid multiplier event on accessible communication” v sklopu projekta ADORE – Dostopnost v visokošolskih učnih programih s področja digitalnega komuniciranja. Na konferenci so partnerji iz Slovenije, Estonije, Švedske in Avstrije predstavili rezultate svojega dela, o tematiki dostopnosti pa so v obliki diskusije sodelovali različni strokovnjaki iz Švedske, Nizozemske in Estonije. Glavni cilj projekta ADORE so bili zagotoviti izobraževanje o objavljanju digitalno dostopnih vsebin in kako zagotoviti bolj vključujočo izkušnjo poučevanja za univerzitetno pedagoško in izobraževalno osebje, ki deluje na področju komuniciranja.

Več o dogodku in rezultatih projekta lahko najdete na spletni strani o zaključni konferenci ADORE (v angleščini).