Pridružite se izboljšanju kibernetske varnosti v Sloveniji – Izpolnite anketo!

Spoštovani,

Univerza v Mariboru, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko (FERI) in Gospodarska zbornica Slovenije (ZIT) sodelujeta v projektu CyberHubs, ki ga financira Evropska komisija. Projekt se osredotoča na identifikacijo vrzeli med potrebami in trenutnim stanjem strokovnjakov in strokovnjakinj za kibernetsko varnost.

Kaj je namen projekta?

• Identifikacija vrzeli v kibernetski varnosti v Sloveniji.
  • Vzpostavitev nacionalnega stičišča za kibernetske veščine.
  • Razvoj strategij in aktivnosti za zmanjšanje vrzeli.

V ta namen izvajamo anketo Cybersecurity Skills and Roles Survey, katere izpolnitev vam bo vzela največ 15 minut. Anketa se nahaja na orodju Evropske komisije – EU Survey in upošteva vsa pravila o GDPR.

🔗 Povezava do ankete: https://shorturl.at/afKFa

📅 Rok za izpolnitev ankete: 7. junij 2024

Zakaj sodelovati?

Vaše sodelovanje je neprecenljivo, saj bodo rezultati ankete ključni vir informacij za razvoj strategij in programov usposabljanja, ki bodo prispevali k izboljšanju kibernetske varnosti v naši državi. Če niste prava oseba za to področje, vas prosimo, da naše sporočilo posredujete odgovorni osebi.

Hvaležni bomo za vaš čas in sodelovanje.

S spoštovanjem,

Projekta skupina Univerze v Mariboru (FERI)
Gospodarska zbornica Slovenije (ZIT)

#CyberHubs #KibernetskaVarnost #UMFERI #GZSZIT