Priznanje IEEE Luciji Brezočnik za vodenje skupine Women in Engineering

Na letnem srečanju slovenske sekcije IEEE, ki je potekalo 6. junija 2022 na Vranskem, je priznanje prejela Lucija Brezočnik, sodelavka II. Prejela je priznanje za vodenje skupine IEEE Women in Engineering. Priznanja so prejeli tudi sledeči zaposleni na FERI:

• izr. prof. dr. Aleš Zamuda je prejel priznanje kot podpredsednik Slovenske sekcije IEEE in za vodenje odbora Computational Intelligence;
  • izr. prof. dr. Peter Planinšič je prejel priznanje za vodenje odbora Geosciences and Remote Sensing in svetovanje študentski veji Univerze v Mariboru;
  • asist. Jani Dugonik je prejel priznanje za vodenje študentske veje Univerze v Mariboru.

Več o poročilu iz dogodka je na voljo v poročilih IEEE in spletni strani IEEE Slovenija.